5 günde ingilizce konuşun

5 günde ingilizce konuşun

Yeni nesil dil öğretim teknikleriyle gerçekleştirilen 5 günde ingilizce konuşma programlarında katılımcıların dili kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmesi sağlatılır.

Klasik dil kurslarında gerçekleştirilen eğitimler genellikle gramer ağırlıklı olup okuma ve yazmaya yönelik olduğundan dolayı katılımcılar konuşma konusunda gelişme gösteremiyorlardı.

5 günde ingilizce eğitimlerinde ise katılımcıların kısa sürede dili öğrenmesi ve konuşmaları için yoğun bir şekilde konuşma uygulamaları gerçekleştirilir.

Günde 12 saat boyunca yapılan ingilizce konuşma uygulamalarında katılımcıların dile yoğun bir şekilde maruz kalmaları ve bu sayede refleks olarak konuşma gelişimine sahip olmaları sağlanmaktadır.

Katılımcılar yapılan 5 günlük eğitimlerde diğer programlara göre daha az zorlanarak dili daha etkili ve kolay bir şekilde öğreniyor ve konuşuyorlar.

Hipnoz yöntemiyle gerçekleştirilen eğitim programında katılımcıların dili bilinçaltı olarak etkin bir şekilde öğrenmeleri ve dilin kalıcı olması için seanslar yapılır.

Nlp tekniği eğitim içerisinde kullanılarak kişilerin daha hızlı bir biçimde dili öğrenmeleri sağlanırken eğitim sürecide hızlandırılır.

5 günlük eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak ve sizlerde 1 kur ingilizceyi 5 günde öğrenmek istiyorsanız hemen arayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir