5 günde kolay ingilizce öğrenin

ingilizce5 günde kolay ingilizce öğrenin

Geleneksel öğrenme yöntemlerini kullanmadan yeni nesil ingilizce öğrenme metotlarıyla yaptığımız eğitimlerle kişilere kısa sürede ingilizce öğretiyor ve konuştuyoruz.

Eğitimlerimizle ilgili internet üzerinden araştırma yapan kişiler bazı sitelerdeki ekşi sözlük ve forum sitelerindeki yorumları okuyarak eğitime güvenemiyorlar.

İnternet üzerinde yer alan bu yorumların birçoğu eğitimlere hiç katılmamış ve eğitimlerle ilgili bilgisi olmayan kişilerdir.

Biz katılımcılarımıza bizi aradıklarında bunları detaylı bir şekilde anlatarak ve eğitimleride detaylı bir şekilde anlatıyor ve kişileri bilgilendiriyoruz.

Kişilere eğer isterlerse kursumuza gelmelerini ve eğitimdeki insanlarla konuşmalarını eğitim ortamını görmelerini söylüyoruz.

Ve kişiler bu sayede eğitimlere daha sıcak bakarak dili öğrenen kişileride gördüklerinde eğitime katılmak istiyorlar.

Bundan sonra katılmak isteyen kişilerin seviyelerini belirleyerek eğitimlere katılacağı tarihi belirliyoruz.
Kişiler eğitimlere dahil olarak 5 tam gün boyunca dili yoğun bir şekilde konuşarak hızlı bir konuşma gelişimine sahip olurlar.

5 gün boyunca dile yoğun bir şekilde maruz kalan kişiler dili öğrenir ve konuşur bir şekilde konuşurlar.
Bilinçaltı düzeyde kişilerin dili öğrenmesini sağlamak amacıyla hipnoz tekniğini kullanıyor ve dilin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

5 tam gün boyunca günlük yaşantınızdan uzak kalarak eğitimlere katıldığınızda 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşursunuz.

Katılımcılarımızın dili 1 kur düzeyde öğrenmeleri için eğitimlerimize 5 tam gün ayırmaları gerekmektedir.
5 günlük eğitimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz ve eğitim fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir