5 günde ingilizce konuşma programı

besgundeingilizce5 günde ingilizce konuşma

Gelişen ve ilerlemeye her geçen gün hızla devam eden teknolojiyle birlikte artık diller de ülkeler arasında hızla yayılmaya devam ediyor.

İngilizce dili en çok yaygınlaşan dünya dili haline gelen bir dil olması herkesin ihtiyaç duyduğu ve öğrenmek istediği bir dil olmuştur.

Birçok insan işlerinde kullanmak işyerlerinde kendilerine fark yaratmak ve kendilerini geliştirmek amacıyla ingilizce öğrenmek istiyorlar.

İşyerlerinin ingilizce bilen kişilerle çalışmak istemeside iş kesiminden kişileri dili ğrenmeye yöneltmiştir.
Ülkemizde ingilizce öğrenmek için birçok dil kursu bulunmakta ve bunların birçoğu klasik dil kurslarıdır.

Bu klasik dil kurslarında yapılan geleneksel eğitim modelleriyle kişilere yıllardır aynı tekniklerle dil öğretilmeye çalışıyor.

Katılımcıların en büyük sorunu ise dişli öğrenmek ama konuşamamak bunun nedeni ise gramer ağırlıklı eğitim modelidir.

5 günde ingilizce eğitimlerinde ise yeni nesil öğrenme teknikleri kullanılarak kişilerin kısa sürede dili daha rahat ve kolay bir şekilde öğrenmesi sağlatılmaktadır.

İstanbul içinde ataşehir , taksim , Mecidiyeköy bölgelerinde yaptığımız eğitimlerle katılımcılarımıza hızlı bir şekilde ingilizce konuşturuyoruz.

Eğitimlerimizi ilk duyan kişiler önceleri ön yargılı bir şekilde öğrenilir mi gibi sorularla bize gelselerde eğitimi detaylı anlatınca daha sıcak bakıyorlar.

Bazı katılımcılar ise internet üzerinden araştırma yaptıkların ekşi sözlük twitter ve forum sitelerinde yanıltıcı yorumlara denk geldiklerini söylüyorlar ve bizde bu yorumların birçoğu gerçek değildir diyoruz.

5 tam gün süren eğitimlerimizle katılımcılarımız 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenme ve konuşma gelişimi sağlarlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir