Beş Günde ingilizce

besgundeingilizce5 günde ingilizce

Bilinçaltı lisan öğretim tekniklerinin son dönemde enfazla kullanılan yöntemlerinden olmayı başaran 5 günde ingilizce konuşma programlarının öğretim tekniği klasik öğretim tekniklerinden çok fazla farklıdır.

Geleneksel lisan öğretim teknikleriyle yıllardır lisan kursları eğitim vermekte ve insanlar aylarını harcayarak bu eğitimlere katılmakta lakin yinede ingilizce konuşmayı başaramamaktadırlar.

ingilizce konuşabilmek için ingilizce öğrenmeye gerek yok sebebiyse bir dili konuşabilmek için okuma ve ya yazmaya gereksinim bulunmamaktadır.

Biz zor olan seçtik ve sizlere ingilizce konuşturmayı başarmak için kollarımızı sıvadık ve 12 yıllık tecrübemizle 5 günde ingilizce konuşma programlarını hazırladık.

Klasik lisan kurslarındaki derslik ortamından farklı ve eğitim biçiminden aşırı ayrıcalıklı daha öncelikle hiç bir dil kursunda görmediğiniz bir eğitim alacaksınız.

Aldığınız eğitimlerde 5 gün boyunca çok bir şekilde hergün ingilizce konuşacaksınız ve siz istesenizde istemesenizde ingilizce öğrenmiş olacaksınız.

Eğitim detaylarıyla ilgili daha iyi bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir